کلاب بازی و استخر

کلاب بازی و استخر در شیراز

امروزه اختصاص دادن زمانی به تفریح و سرگرمی در بین تمام افراد اهمیت ویژه ای پیدا کرده است. در این میان بازی های شاد و مهیج مخصوصا در بین جوانان، نوجوانان و کودکان بسیار پرطرفدار است. بی شک در فصل تابستان نیاز به تفریح و سرگرمی در بین این قشر بیش از پیش احساس می شود.

این روزها کلاب بازی محبوبیت فراوانی پیدا کرده است. کلاب بازی محیطی برای بازی و تفریح برای همه گروه های سنی فراهم می کند و حتی می توان به صورت خانوادگی نیز از کلاب های بازی استفاده نمود که به همین دلیل بسیار فراگیر شده است. در کلاب بازی می توانید در محیطی خانوادگی روزی سرشار از شادی و خنده و ترس و هیجان را پشت سر بگذارید. انواع بازی های مختلف و متنوع در کلاب بازی وجود دارد: باشگاه بیلیارد، فوتبال دستی، ایکس باکس، بازی کامپیوتری، کیوب کلاب، دیاموند کلاب و ... . از انواع بازی های کامپیوتری پرطرفدار در کلاب بازی نیز می توان به اسکی، پرش از ارتفاع، درگیری با زامبی ها، جنگ با گلادیاتورها، سرقت از بانک، بوکس، تنیس و ... اشاره کرد.

بسیاری از افراد به دنبال کلاب بازی که بازی های خوب و جذابی را ارائه دهد هستند. ویژگی های یک بازی خوب که فرد را به سوی خود جلب می کند عبارتند از: گرافیک خوب بازی، صداگذاری مناسب، داستان جذاب، هماهنگی صدا و گرافیک، هوش مصنوعی خوب کاراکترهای بازی و ...

در اینجا سعی شده لیست ارایه دهندگان خدمات کلاب بازی ، باشگاه بیلیارد ، فوتبال دستی ، ایکس باکس ، اسنوکر ، هاکی ، بازی کامپیوتری ، کیوب کلاب و استخر در شیراز را برای همه عزیزان جمع آوری کنیم.

در زیر لیست کلاب های بازی و استخر در شیراز آورده شده است :

باشگاه بیلیارد در شیراز , فوتبال دستی ، ایکس باکس ، اسنوکر ، هاکی ، بازی کامپیوتری شیراز , کیوب کلاب شیراز ، استخر شیراز

 

عنوان همراهمنطقه
کلاب09177304257ستارخان

دسته بندی مشاغل

تلفن دفتر : 07132356435

همراه 09170050503

آدرس : خیابان قصردشت - نبش کوچه 15 قصردشت - پلاک 5 - طبقه اول

ساعات کار : شنبه تا چهارشنبه  9 الی 18 -  پنج شنبه 9 الی 14

شبکه های اجتماعی :

بازدید امروز : 2146
بازدید دیروز : 9833
بازدید یک ماه اخیر : 295300
بازدید کل : 3102959

درج آگهی در سایت ایران برندس رایگان است.
با توجه به تعداد زیاد آگهی در سایت ایران برندس ، لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول دارید.

تعرفه تبلیغات

تعرفه تبلیغات در اینستاگرام

مزایای تبلیغات در ایران برندس