اپیلاسیون و اکستنشن

اپیلاسیون و اکستنشن در شیراز

اپیلاسیون روشی است برای از بین بردن موهای زائد بدن که در بین بانوان بسیار مورد توجه است. اپیلاسیون با موم انجام می شود که موم نیز دو نوع است : موم سرد و موم گرم. موم سرد را به طور مستقیم روی پوست گذاشته و پس از چند دقیقه با استفاده از کاغذ یا پارچه از پوست جدا می کنند. موم گرم برای از بین بردن موهای زائد ظریف و نازک استفاده شده که ابتدا موم حرارت داده تا داغ شود و سپس روی پوست قرار می دهند. اپیلاسیون با موم وکس خشابی نیز برای از بین بردن موهای زائد بدن به جز صورت استفاده می شود.

اکستنشن اضافه کردن مو به موهای طبیعی است که راهی برای داشتن موهای بلند، زیبا و پرپشت می باشد. در اکستنشن مو هم از موهای طبیعی و هم از موهای مصنوعی استفاده می شود. بدیهی است که اکستنشن با موهای طبیعی محبوبیت بیشتری دارد. اکشتنشن روش بسیار مناسبی برای افرادی که موها و مژه های کم پشت دارند می باشد. اکستنشن توسط روش های مختلفی از جمله روش اتصال حرارتی، روش کلیپسی و روش پیچاندن انجام می شود.

خانم ها به دنبال بهترین سالن های زیبایی هستند که خدمات اکستنشن و کاشت مو و مژه را بصورت طبیعی ( موقت / دائم ) با بهترین کیفیت و ماندگاری انجام دهند. همچنین برای انجام لیفت و لمینت مژه هم باید به افراد ماهر و متخصص مراجعه کرد. قیمت و خرید موی طبیعی و شاخه ای برای اکستنشن در شیراز بسیار مهم است و قبل از انجام کار حتما سوال شود.

در اینجا سعی شده لیست ارایه دهندگان خدمات اپیلاسیون و اکستنشن ، اپیلاسیون با موم و وکس ، وکس خشابی و موم دائم  در شیراز را خدمت شما عزیزان ارایه دهیم.

در لیست زیر می توانید متخصصان اپیلاسیون و اکستنشن در شیراز که خدمات نام برده شده را ارئه می دهند؛ مشاهده و انتخاب نمایید:

اپیلاسیون با موم و وکس شیراز ، وکس خشابی شیراز ، موم دائم در شیراز ، لیست اپیلاسیون و اکستنشن شیراز

 

عنوان همراهمنطقه
خدمات و اموزش حرفه ای اپیلاسیون09375420707دلگشا
مرکز تخصصی اپیلاسیون09179195215صدرا فاز یک
اپیلاسیون بیست هفت گیاهی.الکترولیز موهای سفید09365592682پارامونت
اپیلاسیون سالن هسل09330363759پاسداران
اپیلاسیون کل بدن09353922105پاسداران
اپلاسیون بانوان09010850019فرهنگ شهر
اپیلاسیون تخصصی، کاشت ناخن،ویتامینه مو09039048891صدرا فاز یک
اپیلاسیون تخصصى و حرفه اى09380776169فرهنگ شهر

دسته بندی مشاغل

ابر کلمات کلیدی:

اپیلاسیون بدن شیراز ، اکستنشن مژه شیراز ، اکستنشن مو در شیراز ، اکستنشن موی طبیعی در شیراز ، مرکز اپیلاسیون شیراز ، لیست مراکز اپیلاسیون و اکستنشن در شیراز ، اپیلاسیون تخصصی در شیراز ، اپیلاسیون تخصصی در شیراز ، اپیلاسیون کار خوب در شیراز ، سالن تخصصی اپیلاسیون در شیراز ، اپیلاسیون گیاهی در شیراز ، اپیلاسیون بدون درد در شیراز ، بهترین مراکز اپیلاسیون در شیراز ، موم گیاهی شیراز ، رفع موهای زائد شیراز ، اکستنشن شیراز ، مراکز اکستنشن موی طبیعی در شیراز ، مرکز اکستنشن در شیراز ، اکستنشن با لیزر در شیراز ، قیمت اکستنشن موی طبیعی در شیراز ، قیمت اکستنشن مو با لیزر در شیراز ، قیمت موی طبیعی شاخه ای در شیراز ، خرید موی طبیعی اکستنشن در شیراز ، لیست سالن اپیلاسیون و اکستنشن شیراز ، کاشت و اکستنشن مژه شیراز ، کاشت موقت مژه شیراز ، اکستنشن مژه والیوم ابریشمی شیراز ، اکستنشن مژه کلاسیک ابریشمی شیراز ، کاشت موقت مژه شیراز ، لیفت و لمینت مژه شیراز

تلفن دفتر :

همراه

آدرس :

ساعات کار : شنبه تا چهارشنبه  9 الی 18 -  پنج شنبه 9 الی 14

شبکه های اجتماعی :

بازدید امروز : 2428
بازدید دیروز : 17855
بازدید یک ماه اخیر : 545275
بازدید کل : 5943117

درج آگهی در سایت ایران برندس رایگان است.
با توجه به تعداد زیاد آگهی در سایت ایران برندس ، لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول دارید.

تعرفه تبلیغات

تعرفه تبلیغات در اینستاگرام

مزایای تبلیغات در ایران برندس