کلینیک دندانپزشکی

کلینیک دندانپزشکی در شیراز

احتمالا خودتان می دانید که دندان چه عضو مهمی در بدن است. دندان ها وظیفه تکه تکه و خرد کردن غذاها را در بدن بر عهده دارند. اما فقط این نیست. شاید باور نکنید که هر دندان خراب می تواند نشان از بیماری در یکی از اعضای داخلی بدن انسان باشد. بخشی از سلامت دندان ها مربوط به رعایت بهداشت دهان و دندان است و بخشی از آن نیز به رفع فوری خرابی و پوسیدگی آن برمی گردد. به این منظور رفع فوری خرابی و پوسیدگی دندان باید در کلینیک دندانپزشکی و متخصصان این امر انجام شود.

در کلینیک دندانپزشکی خدماتی از قبیل ارتودنسی دندان، جراحی لثه، جراحی دندان های نهفته، ارتودنسی بدون سیم، کاشت و ایمپلنت دندان، لامینت دندان، بلیچینگ دندان، عصب کشی و درمان ریشه دندان، رپورتاژ دندان، روکش و ترمیم های کامپوزیتی سرامیکی دندان، جرم گیری و سفید کردن دندان و ... در شیراز انجام می گیرد.

مزیت کلینیک دندانپزشکی در این است که بعضی از کلینیک های دندانپزشکی شب ها و حتی آخر هفته و روزهای تعطیل نیز مشغول به کار هستند و این مزیتی است برای افرادی که به دلیل مشغله فراوان در طول هفته فرصت مراجعه به درمانگاه های دندانپزشکی را ندارند. در کلینیک های دندانپزشکی شیراز خدمات زیبایی دهان و دندان شامل لمینت، کامپوزیت ونیر، لیفت لثه و انواع روکش ها نیز انجام می گیرد.

لیست بهترین و مجهزترین کلینیک های دندانپزشکی و شبانه روزی که خدمات متنوعی از جمله عصب کشی و درمان ریشه ، بلیچینگ ، لامینت ، ایمپلنت و کاشت دندان و ... در شیراز انجام می دهند را برای شما جمع آوری کردیم. همیشه باید نسبت به معتبر بودن ، پاکیزه بودن و داشتن متخصصین خوب در این مراکز اطمینان حاصل کرد چراکه بحث دهان و دندان و سلامتی آن خیلی مهم و حیاتی است.

در اینجا سعی شده لیست ارایه دهندگان خدمات کلینیک دندانپزشکی ، ارتودنسی قسطی ، جراحی لثه ، جراحی دندان عقل ، جراحی دندان های نهفته و ارتودنسی بدون سیم و نامرئی در شيراز را به شما عزیزان ارایه دهیم.

در زیر لیست کلینیک های دندانپزشکی در شیراز را مشاهده میکنید :

ارتودنسی قسطی در شیراز ، جراحی لثه ، جراحی دندان عقل ، جراحی دندان های نهفته در شیراز ، ارتودنسی بدون سیم ، نامرئی در شیراز ، كلينيك دندانپزشكي شيراز

 

عنوان همراهمنطقه
درمانگاه تخصصی سهامی09178582740چمران
کلینیک دندانپزشکی قائم07136288002عفیف آباد

دسته بندی مشاغل

ابر کلمات کلیدی:

لیست کلینیک های دندانپزشکی در شیراز ، بهترین کلینیک دندانپزشکی شیراز ، مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شیراز ، درمانگاه دندانپزشکی شبانه روزی در شیراز ، ایمپلنت و کاشت دندان شیراز ، لامینت شیراز ، بلیچینگ شیراز ، عصب کشی و درمان ریشه شیراز ، رپورتاژ شیراز ، روکش و ترمیم های کامپوزیتی سرامیکی دندان شیراز ، لمینت دندان در شیراز ، ارتودنسی شیراز ، جرم گیری و سفید کردن دندان شیراز ، دکتر زیبایی دندان در شیراز ، خدمات دندانپزشکی رایگان در شیراز ، اورژانس دندانپزشکی شیراز ، کلینیک دندانپزشکی شیراز ، بهترین دندانپزشکی شیراز ، کلینیک دندانپزشکی شیراز قم آباد ، کلینیک دندان شیراز ، کلینیک های دندانپزشکی شیراز ، کلینیک دندانپزشکی قائم شیراز ، لیست کلینیک های دندانپزشکی شیراز ، درمانگاه دندانپزشکی شیراز ، بهترین درمانگاه دندانپزشکی شیراز ، لیست درمانگاه های دندانپزشکی شیراز ، درمانگاه تخصصی دندانپزشکی شیراز ، کلینیک تخصصی دندانپزشکی شیراز

تلفن دفتر :

همراه

آدرس :

ساعات کار : شنبه تا چهارشنبه  9 الی 18 -  پنج شنبه 9 الی 14

شبکه های اجتماعی :

بازدید امروز : 2600
بازدید دیروز : 17855
بازدید یک ماه اخیر : 545283
بازدید کل : 5943125

درج آگهی در سایت ایران برندس رایگان است.
با توجه به تعداد زیاد آگهی در سایت ایران برندس ، لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول دارید.

تعرفه تبلیغات

تعرفه تبلیغات در اینستاگرام

مزایای تبلیغات در ایران برندس