کلینیک دندانپزشکی

کلینیک دندانپزشکی در شیراز

 

احتمالا خودتان می دانید که دندان چه عضو مهمی در بدن است. دندان ها وظیفه تکه تکه و خرد کردن غذاها را در بدن بر عهده دارند. اما فقط این نیست. شاید باور نکنید که هر دندان خراب می تواند نشان از بیماری در یکی از اعضای داخلی بدن انسان باشد. بخشی از سلامت دندان ها مربوط به رعایت بهداشت دهان و دندان است و بخشی از آن نیز به رفع فوری خرابی و پوسیدگی آن برمی گردد. به این منظور رفع فوری خرابی و پوسیدگی دندان باید در کلینیک دندانپزشکی و متخصصان این امر انجام شود.

در کلینیک دندانپزشکی خدماتی از قبیل ارتودنسی دندان، جراحی لثه، جراحی دندان های نهفته، ارتودنسی بدون سیم، کاشت و ایمپلنت دندان، لامینت دندان، بلیچینگ دندان، عصب کشی و درمان ریشه دندان، رپورتاژ دندان، روکش و ترمیم های کامپوزیتی سرامیکی دندان، جرم گیری و سفید کردن دندان و ... انجام می گیرد.

مزیت کلینیک دندانپزشکی در این است که بعضی از کلینیک های دندانپزشکی شب ها و حتی آخر هفته و روزهای تعطیل نیز مشغول به کار هستند و این مزیتی است برای افرادی که به دلیل مشغله فراوان در طول هفته فرصت مراجعه به درمانگاه های دندانپزشکی را ندارند. در کلینیک های دندانپزشکی خدمات زیبایی دهان و دندان شامل لمینت، کامپوزیت ونیر، لیفت لثه و انواع روکش ها نیز انجام می گیرد.

در اینجا سعی شده لیست خدمات کلینیک دندانپزشکی در شیراز ، ارتودنسی قسطی در شیراز ، جراحی لثه ، جراحی دندان عقل ، جراحی دندان های نهفته در شیراز ، ارتودنسی بدون سیم ، نامرئی در شیراز و كلينيك دندانپزشكي شيراز را ارایه دهیم.

در زیر لیست کلینیک های دندانپزشکی در شیراز را می بینید:

 

 ارتودنسی قسطی در شیراز ، جراحی لثه ، جراحی دندان عقل ، جراحی دندان های نهفته در شیراز ، ارتودنسی بدون سیم ، نامرئی در شیراز ، كلينيك دندانپزشكي شيراز

 

عنوان همراهمنطقه
کلینیک دنداپزشکی قائم-عفیف آباد

تلفن دفتر : 07132356435

همراه 09170050503

آدرس : خیابان قصردشت - نبش کوچه 15 قصردشت - پلاک 5 - طبقه اول

ساعات کار : شنبه تا چهارشنبه  9 الی 18 -  پنج شنبه 9 الی 14

                                شبکه های اجتماعی :

درج آگهی در سایت ایران برندس رایگان است.
با توجه به تعداد زیاد آگهی در سایت ایران برندس ، لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول دارید.

تعرفه تبلیغات

مزایای تبلیغات در ایران برندس

logo-samandehi