دندانپزشک کودکان

دندانپزشک کودکان در شیراز

دندانپزشک کودکان تخصص دیگری جدا از دندانپزشکی است که با کودکان و نوجوانان سروکار دارد. دندانپزشک کودکان بیشتر بر روی رشد کودکان و نوجوانان و مدیریت و پیشگیری از بیماری ها در آن تمرکز دارد و همچنین تشخیص و درمان ناهنجاری های دندانی از مسائل مهم دندانپزشک کودکان است؛ چرا که در بعضی موارد بیانگر اختلالات ژنتیکی می باشد و نیاز به مشاوره ژنتیکی دارد. ناهنجاری های دندانی شامل ناهنجاری در فرم دندان، تعداد دندان، تمایز بافتی و تمایز شکلی و ناهنجاری در روند رویش و تکامل ریشه است.

دندانپزشک کودکان اقداماتی از قبیل عصب کشی دندان کودک، ارتودنسی کودکان، ترمیم دندان شیری کودکان و ... انجام می دهند. همچنین دندانپزشک کودکان قادر به درمان بی دندانی مادرزادی خواهد بود. دندانپزشک کودکان می تواند در دادن آموزش های لازم به کودکان در بدو ورود به دوران نوجوانی که همراه با رشد دندان های عقل است، بسیار موثر واقع شود.

دندانپزشک کودکان اهمیت زیادی برای پوسیدگی دندان کودکان قائل هستند؛ چرا که خرابی و عدم رعایت بهداشت دهان و دندان در کودکان منجر به اختلال در رشد کودک، عملکرد درسی ضعیف و همچنین عدم اعتماد به نفس و روابط اجتماعی ضعیف می گردد. جذابیت و تزیین مطب دندانپزشک کودکان  و کلینیک تخصصی دندانپزشکی کودکان در پیشگیری از ترس کودکان از بیماری های دهان و دندان تاثیر بسزایی دارد.

در اینجا سعی شده لیست خدمات دندانپزشک کودکان در شیراز ، لیست دندانپزشکان اطفال شیراز ، عصب کشی دندان کودک در شیراز و ارتودنسی کودکان در شیراز را ارایه دهیم.

در پایین لیست دندانپزشکان اطفال شیراز را مشاهده می کنید:

لیست دندانپزشکان اطفال شیراز ، عصب کشی دندان کودک در شیراز ، ارتودنسی کودکان در شیراز  

 

عنوان همراهمنطقه
دندانپزشکی زیبایی09027117044ارم
دندانپزشکی، زیبایی و طراحی لبخند09172151459تاچارا

دسته بندی مشاغل

تلفن دفتر : 07132356435

همراه 09170050503

آدرس : خیابان قصردشت - نبش کوچه 15 قصردشت - پلاک 5 - طبقه اول

ساعات کار : شنبه تا چهارشنبه  9 الی 18 -  پنج شنبه 9 الی 14

شبکه های اجتماعی :

بازدید امروز : 5673
بازدید دیروز : 4152
بازدید یک ماه اخیر : 171057
بازدید کل : 1724039

درج آگهی در سایت ایران برندس رایگان است.
با توجه به تعداد زیاد آگهی در سایت ایران برندس ، لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول دارید.

تعرفه تبلیغات

تعرفه تبلیغات در اینستاگرام

مزایای تبلیغات در ایران برندس