ارتودنسی

ارتودنسی در شیراز

ارتودنسی یکی از زیر مجموعه های تخصص دندانپزشکی است. ارتودنسی دندان روشی در دندانپزشکی برای تصحیح و بهبود ظاهر دندان های نامرتب و نامنظم است. هنگامی که دندان ها یا دو فک به دلایل مختلفی از جمله کوچک بودن فک یا کج بودن دندان ها و ... در موقعیت نامناسبی نسبت به یکدیگر قرار گرفته باشند و با هم تراز نباشند؛ نیاز به ارتودنسی دندان ها احساس می شود.

ارتودنسی دندان ها شامل اقدامات زیادی بر روی دندان هاست. متخصصان ارتودنسی اقدامات بسیاری بر روی دندان ها از قبیل ردیف کردن دندان های نامرتب، درمان ناهنجاری های فک، ارتودنسی و ارتوپدی فک و صورت، بستن فاصله ی بین دندان ها، اصلاح نامتقارن بودن دندان های فک بالا و دندان های فک پایین، درمان شلوغی و روی هم افتادگی دندان ها، درمان جلوتر بودن دندان های فک پایین از دندان های فک بالا، نزدیک کردن دندان ها به هم با ارتودنسی و ... انجام می دهند.

روش های ارتودنسی دندان به دو صورت انجام می گیرد: روش ارتودنسی دندان ثابت و روش ارتودنسی دندان متحرک. در روش ارتودنسی دندان ثابت از دستگاه هایی استفاده می شود که بیمار نمی تواند در طول درمان آنها را از دهان خود خارج کند. در روش ارتودنسی دندان متحرک نیز از دستگاه هایی جهت ارتودنسی استفاده می شود که بیمار می تواند در زمان های خاصی و با صلاح دید ارتودنتیست مانند زمان غذا خوردن و مسواک زدن آنها را از دهان خود خارج نماید.

در اینجا سعی شده لیست خدمات ارتودنسی در شیراز ، متخصص ارتودنسی و ارتوپدی فک و صورت در شیراز ، ارتودنسی اقساطی و ارزان در شیراز و ارتودنسی نامرئی شیراز را ارایه دهیم.

در بخش زیر لیست بهترین دندانپزشکان متخصص ارتودنسی در شیراز آورده شده است:

متخصص ارتودنسی و ارتوپدی فک و صورت در شیراز ، ارتودنسی اقساطی و ارزان در شیراز ، ارتودنسی نامرئی شیراز

 

عنوان همراهمنطقه
دندانپزشکی، زیبایی و طراحی لبخند و ارتودنسی09172151459تاچارا

دسته بندی مشاغل

تلفن دفتر : 07132356435

همراه 09170050503

آدرس : خیابان قصردشت - نبش کوچه 15 قصردشت - پلاک 5 - طبقه اول

ساعات کار : شنبه تا چهارشنبه  9 الی 18 -  پنج شنبه 9 الی 14

شبکه های اجتماعی :

بازدید امروز : 5579
بازدید دیروز : 4152
بازدید یک ماه اخیر : 171065
بازدید کل : 1724047

درج آگهی در سایت ایران برندس رایگان است.
با توجه به تعداد زیاد آگهی در سایت ایران برندس ، لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول دارید.

تعرفه تبلیغات

تعرفه تبلیغات در اینستاگرام

مزایای تبلیغات در ایران برندس