طب سوزنی

طب سوزنی در شیراز

طب سوزنی یک روش درمانی است که چینی ها پایه گذار آن هستند. طب سوزنی همان طور که از نامش پیداست توسط سوزن های نازک و ظریفی انجام می گیرد که روی بدن قرار می گیرند. از طب سوزنی بیشتر برای تسکین درد استفاده می کنند؛ ولی کاربردهای بسیار دیگری نیز دارد. به اعتقاد چینی ها در این سوزن ها که روی بدن قرار می گیرند انرژی و حیات وجود دارد. قرار گرفتن این سوزن ها روی بدن موجب آزاد شدن آندروفین که یک ضد درد طبیعی است می شود که موجب افزایش جریان خون، تغییر فعالیت مغز و در نتیجه کاهش و تسکین درد می گردد.

از طب سنتی هم برای تسکین درد و درمان بیماری ها و هم برای جوانسازی و زیبایی استفاده می شود. از جمله مواردی که در آن طب سوزنی کاربرد دارد عبارتند از: درمان پارکینسون با طب سوزنی، درمان اندومتریوز با طب سوزنی، درمان لیکن پلان با طب سوزنی، درمان دردهای مزمن با طب سوزنی، درمان آرتروز با طب سوزنی، درمان دیسک کمر با طب سوزنی، درمان میگرن با طب سوزنی، درمان افسردگی با طب سوزنی، درمان پسوریازیس با طب سوزنی، درمان سندرم تونل کارپال با طب سوزنی، تسکین دندان درد با طب سوزنی، درمان سرطان با طب سوزنی، جوانسازی پوست با طب سوزنی، پیشگیری از چین و چروک با طب سوزنی، پاکسازی با طب سوزنی و ...

بسیاری از افراد فکر می کنند طب سوزنی درد بسیاری دارد ولی باید گفت که این سوزن ها آنقدر نازک و ظریف هستند که کوچک ترین دردی در بدن احساس نمی شود و یا درد آن بسیار کم است.  پس از انجام طب سوزنی احساس شادی و انرژی و آرامش در فرد ایجاد می گردد.

در اینجا سعی شده لیست خدمات طب سوزنی در شیراز ، درمان پارکینسون با طب سوزنی در شیراز ، درمان اندومتریوز با طب سوزنی در شیراز و درمان لیکن پلان با طب سوزنی در شیراز را ارایه دهیم.

در جدول زیر لیست مراکز طب سوزنی در شیراز را مشاهده می نمایید:

درمان پارکینسون با طب سوزنی در شیراز ، درمان اندومتریوز با طب سوزنی در شیراز ، درمان لیکن پلان با طب سوزنی در شیراز

 

عنوان همراهمنطقه
عنبیه شناسی.طب سوزنی.حلزون تراپی.میکرونیدینگ09175850911پاسداران
ماساژ حجامت زالو طب سوزنی در منزل09129346672سینما سعدی
ازبین بردن چینهای دورچشم و خطوط دورلب با طب سوزنی09173146578فرهنگ شهر
درمان با طب سوزنی وفشاری09174235099بعثت
گردهمایی طب سنتی (حجامت و زالو درمانی و طب سوزنی09038937928بلوار مدرس

دسته بندی مشاغل

ابر کلمات کلیدی:

طب سوزنی شیراز ، مراکز طب سوزنی در شیراز ، متخصص طب سوزنی شیراز ، پزشکان طب سوزنی شیراز ، کلینیک طب سوزنی شیراز ، پزشک متخصص طب سوزنی شیراز ، هزینه طب سوزنی در شیراز ، پزشکان متخصص طب سوزنی شیراز ، بهترین دکتر طب سوزنی در شیراز ، درمان دردهای مزمن در شیراز ، آدرس مراکز درمان طب سوزنی در شیراز ، درمان آرتروز با طب سوزنی در شیراز ، درمان دیسک کمر با طب سوزنی در شیراز ، درمان میگرن با طب سوزنی در شیراز ، درمان افسردگی با طب سوزنی در شیراز ، درمان پسوریازیس با طب سوزنی در شیراز ، طب سوزنی شیراز تخفیف ، مراکز آموزش طب سوزنی در شیراز ، بهترین دکتر طب سنتی در شیراز ، بهترین متخصصین طب سنتی در شیراز ، بهترین متخصصین طب سوزنی در شیراز ، هزینه طب سوزنی در شیراز ، طب سوزنی شیراز اطلسی ، تخفیف طب سوزنی شیراز ، طب سوزني شيراز ، دکتر طب سوزنی شیراز ، طب سوزنی در شیراز ، متخصص طب سوزنی شیراز ، طب سوزنی خوب در شیراز ، لیست مراکز طب سوزنی شیراز

تلفن دفتر : 07132356435

همراه 09170050503

آدرس : خیابان قصردشت - نبش کوچه 15 قصردشت - پلاک 5 - طبقه اول

ساعات کار : شنبه تا چهارشنبه  9 الی 18 -  پنج شنبه 9 الی 14

شبکه های اجتماعی :

بازدید امروز : 2286
بازدید دیروز : 6402
بازدید یک ماه اخیر : 191007
بازدید کل : 2430966

درج آگهی در سایت ایران برندس رایگان است.
با توجه به تعداد زیاد آگهی در سایت ایران برندس ، لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول دارید.

تعرفه تبلیغات

تعرفه تبلیغات در اینستاگرام

مزایای تبلیغات در ایران برندس