محصولات و کالاهای پزشکی

محصولات و کالاهای پزشکی در شیراز

حتما برای شما هم پیش آمده است که به هر دلیلی به دکتر مراجعه کرده باشید و پزشک تشخیص دهد که برای درمان و تسکین درد باید از یک سری محصولات و کالاهای پزشکی استفاده نمایید. و یا بسیاری از بیماران نیازمند به چک شدن مداوم حتی در منزل هستند. محصولات و کالاهای پزشکی، تجهیزات و دستگاه هایی هستند که پزشکان برای بیماران خود به منظور درمان آنها به کار می برند و در بسیاری موارد وجود آنها نیاز به مراجعه به پزشک را کاهش می دهد.

بسیاری از بیماری ها نیازمند به محصولات و کالاهای پزشکی هستند. از انواع محصولات و کالاهای پزشکی که برای بیماران قابل استفاده است می توان به قوزک بند، الپتیکال، ماساژور پا، محصولات طبی و فیزیوتراپی، کالا و تجهیزات پزشکی خانگی، محصولات ارتوپدی، وسایل ورزشی، مچ بند، قوز بند، کمربند طبی، زانوبند، گردنبند طبی، بالش طبی، پشتی طبی، عصا، واکر، صندلی ماساژ، دستگاه اندازه گیری فشار خون و قند خون، ویلچر، تردمیل، ترازوی دیجیتال و عقربه ای، انواع ماساژورها، دستگاه بخورهای سرد و گرم، صندلی فرنگی، جوراب واریس، میکروسکوپ، تخت بیمار، دماسنج طبی، گوشی پزشکی و ... نام برد.

لازم به ذکر است که یرخی از این محصولات و کالاهای پزشکی برای بیمارستان ها و مطب ها و برخی نیز برای استفاده ی بیمار در منزل قابل هستند. بیمارستان ها نیز به محصولات و کالاهای پزشکی از قبیل تخت معاینه، برانکار، سرنگ، سرم، سوند ادراری، دستگاه ساکشن، پاراوان، سی تی اسکن و ... نیاز دارند.

در اینجا سعی شده لیست خدمات محصولات و کالاهای پزشکی در شیراز ،  قوزک بند شیراز ، الپتیکال شیراز و ماساژور پا شیراز را ارایه دهیم.

در قسمت پایین لیست فروشگاه های تجهیزات و کالای پزشکی در شیراز آمده است:

قوزک بند شیراز ، الپتیکال شیراز ، ماساژور پا شیراز

 

عنوان همراهمنطقه
تجهیزات پزشکی دست دوم خرید فروش09171127162اطلسی
شرکت مهندسی پزشکی آفرودیت دستگاه لیزروزیبایی09174333662چمران
خدمات فروش و سرویس تجهیزات پزشکی09172943221عفیف آباد

دسته بندی مشاغل

ابر کلمات کلیدی : 

تجهیزات و کالای پزشکی در شیراز ، لیست فروشگاه های تجهیزات و کالای پزشکی در شیراز ، کالای پزشکی شیراز ، آدرس فروشگاه کالای پزشکی در شیراز ، محصولات طبی و فیزیوتراپی در شیراز ، فروش کالا و تجهیزات پزشکی خانگی ، بیمارستانی ، پرستاری ، سلامت ، درمان ، توانبخشی ، ریکاوری ، کلینیکی ، زیبایی و تناسب اندام در شیراز ، محصولات طبی شیراز ، ارتوپدی شیراز ، وسایل ورزشی در شیراز ، نمایندگی محصولات ال پی LP درشیراز ، نمایندگی محصولات پاک سمن در شیراز ، مچ بند شیراز ، قوز بند شیراز ، کمربند طبی شیراز ، زانو بند شیراز ، گردنبند طبی شیراز ، بالش طبی شیراز ، پشتی طبی شیراز ، عصا و واکر شیراز ، صندلی ماساژ شیراز ، دستگاه اندازه گیری فشار خون و قند خون شیراز ، ویلچر شیراز ، تردمیل شیراز ، ترازوی دیجیتال و عقربه ای شیراز ، انواع ماساژورها شیراز ، دستگاه بخورهای سرد و گرم شیراز ، صندلی فرنگی شیراز ، جوراب واریس شیراز ، میکروسکوپ شیراز ، تخت بیمار شیراز ، نمایندگی صندلی های ماساژور آیرست در شیراز ، شرکت تجهیزات پزشکی در شیراز ، کالا پزشکی شیراز ، تجهیزات پزشکی شیراز ، لوازم پزشکی شیراز ، کالای پزشکی شیراز ترکش ، کالای پزشکی در شیراز ، تجهیزات پزشکی در شیراز ، لیست مراکز محصولات و کالاهای پزشکی شیراز

تلفن دفتر : 07132356435

همراه 09170050503

آدرس : خیابان قصردشت - نبش کوچه 15 قصردشت - پلاک 5 - طبقه اول

ساعات کار : شنبه تا چهارشنبه  9 الی 18 -  پنج شنبه 9 الی 14

شبکه های اجتماعی :

بازدید امروز : 5795
بازدید دیروز : 4152
بازدید یک ماه اخیر : 171066
بازدید کل : 1724048

درج آگهی در سایت ایران برندس رایگان است.
با توجه به تعداد زیاد آگهی در سایت ایران برندس ، لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول دارید.

تعرفه تبلیغات

تعرفه تبلیغات در اینستاگرام

مزایای تبلیغات در ایران برندس