مشاوره و روانشناسی

مشاوره و روانشناسی در شیراز

بی شک همه ی ما در مرحله ای از زندگی مان دچار شک و تردید و سردرگمی شده ایم و نیاز به مشورت و راهنمایی با یک فرد با تجربه را احساس نموده ایم. مشاوره و روانشناسی می تواند در مواجهه با مشکلات و مسائل مختلف کمک بزرگی برای تصمیم گیری درست باشد.

موارد زیادی وجود دارد که مشاوره و روانشناسی می تواند کارساز باشد و راه های متنوعی برای درمان حال مراجعان ارائه دهد. از جمله خدمات مشاوره و روانشناسی می توان به مشاوره طلاق توافقی، روانشناس بالینی، مشاوره و روان درمانی، مشاور خانواده، مشاور تحصیلی، روانشناسی کودک، مشاوره ازدواج، مشاوره قبل از طلاق، روانشناس بالینی کودکان، مشاوره کودک و نوجوان، مشاوره بلوغ، مشاوره بیش فعالی، مشاوره جنسی و ... اشاره کرد.

ممکن است در موارد دیگری نیز نیاز به مشاوره و روانشناسی احساس شود. مثلا اگر دیگر از انجام کارهایی که قبلا عاشقشان بودید لذت نمی برید، تغییراتی در شغلتان ایجاد شده، اعتیاد دارید، یکی از اعضای خانواده تان را از دست داده اید، رفتارهای غیر متعارف در شبکه های اجتماعی انجام می دهید، انزوا طلب و گوشه گیر هستید و ... نیاز به مشاوره و روانشناسی دارید.

کودکان نیز نیاز به مشاوره و روانشناسی دارند. مشکل در تمرکز کردن، نگرش منفی نسبت به خود، اعتماد به نفس پایین، ترس غیر معمول یا ناگهانی، نگرانی جدایی از دیگران، اظهارات ناامید کننده درباره آینده، کج خلقی و زودرنجی، اختلالات خواب و ... در کودکان بسیار شایع است و نیاز به مشاوره و روانشناسی دارد.

در اینجا سعی شده لیست خدمات مشاوره و روانشناسی در شیراز ، مشاوره طلاق توافقی در شیراز , دکتر روانشناس بالینی در شیراز و بهترین روانشناس بالینی شیراز را ارایه دهیم.

در بخش زیر لیست مراکز مشاوره و روانشناسی در شیراز آورده شده است:

مشاوره طلاق توافقی در شیراز , دکتر روانشناس بالینی در شیراز , بهترین روانشناس بالینی شیراز

 

عنوان همراهمنطقه
روانشناس09178955055میدان معلم
روانشناسی و مشاوره 09906745055زند
مشاوره و روان شناسی09178067542پاسداران
ارائه خدمات تخصصی مشاوره و روانشناسی09010662081چمران
مرکز مشاوره روانشناسی نیروانا09016081007چمران
ارائه خدمات تخصصی مشاوره و روانشناسی09174258270قدوسی شرقی

دسته بندی مشاغل

ابر کلمات کلیدی:

مراکز مشاوره و روان درمانی شیراز , مرکز مشاوره شیراز روانشناس های شیراز , مشاور خانواده در شیرازمشاور تحصیلی در شیرازروانشناسی کودک در شیراز , مرکز مشاوره ازدواج در شیرازکارشناس روانشناسی در شیراز , بهترین روانشناس شیرازمرکز مشاوره رایگان در شیراز , مشاوره روانشناسی در شیراز مشاوره قبل از طلاق در شیرازروانشناسی بالینی در شیرازروانشناس بالینی کودکان در شیرازمشاوره کودک ، نوجوان ، بلوغ ، بیش فعالی ، جنسی ، تحصیلی در شیرازمرکز مشاوره و روان درمانی دانشگاه شیراز , مرکز مشاوره دانشگاه علوم پزشکی شیرازمرکز مشاوره شیرازادرس مرکز مشاوره رایگان شیرازشماره تماس مرکز مشاوره دانشگاه شیرازمرکز مشاوره روان درمانی شیراز , کلینیک مشاوره و روان درمانی شیراز , مشاوره روان درمانی شیرازمشاوره و روان درمانی-کارنامه سلامت دانشگاه شیراز لیست مراکز مشاوره و روان درمانی شیراز ، لیست مراکز مشاوره و روانشناسی شیراز

تلفن دفتر : 07132356435

همراه 09170050503

آدرس : خیابان قصردشت - نبش کوچه 15 قصردشت - پلاک 5 - طبقه اول

ساعات کار : شنبه تا چهارشنبه  9 الی 18 -  پنج شنبه 9 الی 14

شبکه های اجتماعی :

بازدید امروز : 5730
بازدید دیروز : 4152
بازدید یک ماه اخیر : 171063
بازدید کل : 1724045

درج آگهی در سایت ایران برندس رایگان است.
با توجه به تعداد زیاد آگهی در سایت ایران برندس ، لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول دارید.

تعرفه تبلیغات

تعرفه تبلیغات در اینستاگرام

مزایای تبلیغات در ایران برندس