طب سنتی

طب سنتی در شیراز

طب سنتی همان طور که از نامش پیداست مجموعه ای از دانش ها و اعمال است که بر پایه ی اعتقادات، باور ها و تجربیات افراد در فرهنگ های مخلتف و در زمان های گذشته استوار است. از طب سنتی برای پیشگیری از بیماری ها، تشخیص بیماری ها و حتی در بسیاری موارد برای درمان و بهبود بیماری ها نیز کمک می گیرند. طب سنتی در اغلب کشورهای جهان وجود دارد و معروف ترین آنها طب سنتی چین و طب سنتی هند است. ریشه ی طب سنتی در ایران نیز به قرن سوم هجری برمی گردد و از ترجمه ی آثار عربی بقراط و جالینوس به دست آمده است.

شاخه های طب سنتی بسیار زیاد است. به عنوان نمونه می توان به زالو درمانی و فصد یا رگ زدن (خون دور ریز) ، گواشا ، کاپینگ یا بادکش درمانی ، گیاه درمانی ، حجامت ، نبض شناسی ، غمز، ماساژ درمانی، حجامت چینی، ماکسی باسشن ، فتیله گذاری ، عنبیه شناسی ، زبان شناسی ، مزاج شناسی ، پاندول ، آب درمانی ، طب سوزنی و ... از شاخه های طب سنتی در شیراز اشاره کرد.

طب سنتی کاربردهای فراوانی نیز دارد. از جمله کاربردهای طب سوزنی عبارتند از: درمان انواع بیماری های مفصلی و روماتیسمی، درمان انواع بیماری های پوست و مو، درمان انواع بیماری های روحی و عصبی، درمان انواع دردهای مزمن و کسالت و خستگی، درمان چاقی و لاغری و بیماری های مربوط به تغذیه، درمان سرماخوردگی، درمان انواع بیماری های آلرژیک و حساسیتی، درمان انواع بیماری های کلیه و مثانه، درمان انواع بیماری های هورمونی، درمان انواع بیماری های چشم و گوش، درمان انواع بیماری های دهان و دندان، درمان انواع بیماری های قلب و عروقی، فشار خون، قند خون و چربی خون و ... در شیراز .

گیاهان دارویی نقش مهمی در اجرای طب سنتی دارند که میتوان آنها را در بهترین عطاری ها پیدا کرد. برای هر مشکل و بیماری یک گیاه دارویی و یا مکمل چند گیاه موثر می باشد که باید از متخصص این زمینه راهنمایی گرفت. لیست بهترین و معروفترین متخصصین و پزشک طب سنتی و عطاری ها را در اینجا آورده ایم. درمانگاه های طب سنتی هم ایجاد شده است که باید به معتبرترین و تمیزترین آنها در شیراز مراجعه کرد. همیشه به مجوزهای صادر شده برای این صنف توجه کنید.

در اینجا سعی شده لیست ارایه دهندگان خدمات طب سنتی ، زالو درمانی و فصد ( خون دور ریز ) ، گواشا و کاپینگ یا بادکش در شیراز را به شما دوستان عزیز ارایه دهیم.

در جدول زیر لیست مراکز طب سنتی و عطاری در شیراز آمده است:

زالو درمانی و فصد ( خون دور ریز ) در شیراز , گواشا شیراز , کاپینگ یا بادکش در شیراز

عنوان همراهمنطقه
قارچ گانودرما 09382217204ملاصدرا
عطاری علی بیگی طب نوین09173156305بلوار رحمت
آموزش کاربر گیاهان دارویی ، عطاری ، تراریوم09179202319زند
آموزش گیاهان دارویی طب سنتی عطاری09176808327پارامونت
عطاری یتا09032568482صنایع (میرزای شیرازی)
طب اسلامی ؛ سنتی ؛ زالو درمانی09386935764بلوار رحمت
ماسک و محلول جوانساز کاملا گیاهی ارمغان طب سنتی09178324515مطهری

دسته بندی مشاغل

ابر کلمات کلیدی:

عطاری در شیرازلیست عطاری های شیراز بهترین عطاری های شیرازگیاهان دارویی در شیرازطب سنتی در شیرازبهترین متخصصین طب سنتی در شیرازادرس عطاری های معروف شیرازقدیمی ترین عطاری در شیراز , درمانگاه طب سنتی شیراز , معروف ترین عطاری در شیرازلیست پزشکان طب سنتی شیرازبهترین متخصصین طب سنتی و گیاه درمانی در شیرازلیست پزشک طب سنتی شیرازانجام حجامت در شیرازنبض شناسی شیراز , غمز شیرازماساژ درمانی شیرازحجامت چینی شیرازماکسی باسشن شیرازفتیله گذاری شیرازنشانی مطب دکتر طب سنتی در شیرازدرمان طبیعی بیماری ها در شیرازدرمان گیاهی بیماری ها در شیرازدکتر طب سنتی خوب در شیرازمراکز درمان با طب سنتی در شیرازآدرس مراکز طب سنتی شیرازطب سنتی شیرازسلامتکده طب سنتی شیراز , دانشکده طب سنتی شیرازدرمانگاه طب سنتی در شیرازمرکز طب سنتی شیرازدکتر طب سنتی شیراز , لیست مراکز طب سنتی و عطاری شیراز

تلفن دفتر :

همراه

آدرس :

ساعات کار : شنبه تا چهارشنبه  9 الی 18 -  پنج شنبه 9 الی 14

شبکه های اجتماعی :

بازدید امروز : 2433
بازدید دیروز : 17855
بازدید یک ماه اخیر : 545272
بازدید کل : 5943114

درج آگهی در سایت ایران برندس رایگان است.
با توجه به تعداد زیاد آگهی در سایت ایران برندس ، لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول دارید.

تعرفه تبلیغات

تعرفه تبلیغات در اینستاگرام

مزایای تبلیغات در ایران برندس