آژانس هواپیمایی

آژانس هواپیمایی در شیراز

امروزه سفر به یکی از بخش های مهم و ضرور زندگی مردم در سراسر جهان تبدیل شده است، سفر نیز نیاز به آژانس های هواپیمایی را تشدید کرده است. آژانس های هواپیمایی شرکت هایی هستند که در زمینه ی ارائه ی خدمات گردشگری و جهانگردی فعالیت می کنند. در واقع آژانس های هواپیمایی نمایندگان تامین کنندگان خدمات خطوط هوایی، راه آهن، بیمه های مسافرتی، اجاره ی ماشین، رزرو هتل، رزور بلیط، خطوط کروز و تور های مسافرتی هستند و واسطه ای بین ارائه دهندگان خدمات و مشتریان می باشند.

بخش های تشکیل دهنده ی یک آژانس هواپیمایی شامل بخش مالی و حسابداری، بخش فروش بلیط، بخش اجرا و فورش تور، بخش تبلیغات و بازاریبای، بخش فناوری اطلاعات، بخش خدمات و ... است. آژانس های هواپیمایی دو نوع بلیط شامل بلیط سیستمی و بلیط چارتری دارند. بلیط های سیستمی بلیط هایی هستند که چه آن را از آژانس های هواپیمایی و چه از خود شرکت های هوایی تهیه کنید قیمت آن فرقی نمی کند و یکی است ولی بلیط های چارتری مدام تغییر قیمت دارند و نسبت به بلیط های چارتری ارزان تر هستند و تفاوت آن با بلیط های سیتمی این است که آژانس های هواپیمایی تعدادی از صندلی های هواپیما را می خرند و قیمت را خودشان تعیین می کنند. اگر چه بلیط های سیستمی از بلیط های چارتری گران تر هستند ولی مزایایی از جمله قابل استرداد بودن بخشی از وجه بلیط در صورت انصراف از سفر و تفاوت قیمت بلیط های بزرگسال و کودکان با یکدیگر دارند که بلیط های چارتری این قابلیت ها را ندارد.

در اینجا سعی شده لیست ارائه دهندگان خدمات آژانس هواپیمایی ، خدمات گردشگری و جهانگردی ، بلیط های بیزنس کلاس و لیست آژانس های هواپیمایی در شیراز را به شما ارایه دهیم.

در لیست زیر آژانس های هواپیمایی در شیراز را مشاهده می کنید :

خدمات گردشگری و جهانگردی در شیراز , بلیط های بیزنس کلاس شیراز , لیست آژانس های هواپیمایی شیراز

 

عنوان همراهمنطقه
تور دو و نیم روزه کویر کاراکال یزد۰۹۱۷۴۲۵۵۳۹۰نصر
تور جزیره کیش09902028026پاسداران
تور مشهد با قطار 09122205321ادبیات
تور گردشگری یک روزه جشنواره انار ارسنجان۰۹۱۷۴۲۵۵۳۹۰نصر
تور کیش هوایی09902028026پاسداران
سفر بهاری شهر استانبول09365267276پارامونت
سفر به سواحل رویایی انتالیا09056574450سینما سعدی
روسیه شبهای سفید09367141359اطلسی
تور مشهد کیش قشم09179002622سینما سعدی
سفر به اروپا 100% تضمینی09378960121سینما سعدی

دسته بندی مشاغل

ابر کلمات کلیدی :

لیست آژانس های مسافرتی شیراز , آژانس هواپیمایی در شیراز مسافرت هوایی از شیراز , دفاتر هواپیمایی شیراز فروش بلیت هواپیما درشیرازتور شیرازبلیط لحظه آخری شیرازتورهای گردشگری و طبیعت گردی شیرازتورهای کشورهای اروپایی شیرازتورهای ارزان قیمت شیرازتور مسافرتی شیرازتورهای خارجی شیرازتورهای داخلی شیرازبلیط چارتر شیراز , تور گرجستان از شیرازارمنستان شیرازروسیه شیراز , تور آنتالیا از شیرازدبی از شیرازصربستان از شیرازمالزی از شیرازترکیه از شیرازاستانبول شیرازباکو شیراز , تایلند شیراز , بالی شیراز , سنگاپور شیراز , تور اروپا شیراز , تور افریقا شیراز , تور آمریکای جنوبی شیراز , کانادا شیراز , هواپیمایی در شیراز , آژانس مسافرتی شیراز , آژانس هواپیمایی شیراز , آژانس هواپیمایی شیراز شبانه روزی , آژانس هواپیمایی شیراز تور استانبول , آژانس مسافرتی شیراز تور ، تورهای ایرانگردی ، آسیایی و اروپایی در شیراز

تلفن دفتر :

همراه

آدرس :

ساعات کار : شنبه تا چهارشنبه  9 الی 18 -  پنج شنبه 9 الی 14

شبکه های اجتماعی :

بازدید امروز : 2563
بازدید دیروز : 17855
بازدید یک ماه اخیر : 545271
بازدید کل : 5943113

درج آگهی در سایت ایران برندس رایگان است.
با توجه به تعداد زیاد آگهی در سایت ایران برندس ، لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول دارید.

تعرفه تبلیغات

تعرفه تبلیغات در اینستاگرام

مزایای تبلیغات در ایران برندس